Наша історія

Timeline нашої компанії

2020
Розробка системи електронного голосування, що дозволяє автоматизувати процес підготовки і проведення роботи Колегіального органу. Рішення забезпечує автоматичне формування порядку денного засідання, розсилку запрошень на засідання, електронне голосування з питань порядку, автоматичне формування протоколу за підсумками засідання, розподіл доручень на підставі протоколу та контроль за їх виконанням.
Компанія приступає до розробки та впровадження мультифункціональної мобільної платформи, що дозволяє користувачам здійснювати покупку і оплату в один клік, без черг, кас і касирів.
2019
Підписано Генеральний договір про партнерство з міжнародною платіжною системою VISA.
2018
Ukr.Pay стає членом Української асоціації «Фінтех» і інноваційних компаній.
Компанія Ukr.Pay стала переможцем тендеру, оголошеного ПАТ «Укргазбанк» на постачання та впровадження мобільного банкінгу Smartbank UP.
Компанія Ukr.Pay приступила до реалізації для АТ «Ощадбанк» нових продуктів «Картка Киянина» і «Картка школяра» на базі програмного рішення Cardmanagement.
Реалізація спільно з АТ «Ощадбанк» системи «Кредитна фабрика», яка автоматизує процес прийняття кредитного рішення щодо позичальника. Реалізація проекту логістики карт і ПІН-конвертів для АТ «Ощадбанк».
2015
Проведення аудиту автоматизованих інформаційних систем та інформаційних технологій ПАТ «Укргазбанк».
2014
Реалізація проекту в АТ «Ощадбанк» щодо формування статистичної звітності за операціями з використанням банківських платіжних карт. Впровадження в ПАТ «Фінанс Банк» комп'ютерної програми Nimbus (інтернет-банкінг для фізичних і юридичних осіб). Розробка для ПАТ «Фідобанк» програмного комплексу «Мобільний банкінг Фідо». Впровадження комп'ютерної програми Cardmanagement в Національному банку України.
2012
Впровадження в АТ «Ощадбанк» комп'ютерної програми Cardmanagement.
2011
Реалізація проекту в ПАТ «Терра Банк» щодо впровадження комп'ютерної програми Nimbus (інтернет-банкінг для фізичних і юридичних осіб), який включає кредитну заявку, підсистему прийняття рішень, скоринг.
Компанія Ukr.Pay реалізувала проекти впровадження системи «Факторинг» в комерційному банку «МТБ Банк», а також факторингової компанії «Факторинг Фінанс». Компанія набуває великого досвіду інтеграції з автоматизованими банківськими системами і бухгалтерськими системами обліку.
2010
Розробка кастомізованого рішення системи автоматизованого управління факторинговою діяльністю банку «Факторинг» для ПАТ «Укрсоцбанк».
2009
Підписання партнерської угоди з компанією Oracle, реалізація проекту комплексної автоматизованої системи управління і обліку факторингових операцій «Факторинг» в
ТОВ «Факторинг Фінанс».
Реалізація проекту «Система автоматизації управління факторинговою діяльністю багатофіліального банку» в банку АТ «Кредит Агріколь Банк» і ПАТ «Укрсоцбанк» + реалізація проекту з дистанційного випуску і обслуговування міжнародних платіжних карт CardMake в ПАТ «Укрсоцбанк».
2006
Офіційна дата заснування Ukr.Pay - 27 березня 2006 року.
+38 067 4000672
+38 044 5313434
Made on
Tilda